02.12.2017

ОФК „Поморие“ не успя да надвие ФК „Царско село“ София

Отборът на ОФК „Поморие“ загуби при гостуването си на ФК „Царско село“ в София. Това бе последната среща за годината и тя завърши с резултат от 2:0 за домакините. Провеждането на мача до последно бе под въпрос, поради непрекъснатия дъжд и тежкия терен за игра.

Домакините, които са едни от лидерите в групата, по-добре се приспособиха към условията за игра и успяха да поведат още през първото полувреме.

През второто полувреме мачът протече равностойно, като поморийци също имаха положения за отбелязване на гол, а „Царско село“ уцели гредата на „Поморие“. Нов гол обаче не бе отбелязан.

Отборът на ОФК “Поморие“ продължава с тренировките и другата седмица, след което състезателите ще бъдат пуснати в почивка.