09.04.2013

Клуб по спортни танци „Поморие” обра медалите и в турнира за Купа „България“ в Пловдив

Късно снощи малките танцьори на клуб по спортни танци „Поморие” се завърнаха от Пловдив, където се проведе открит турнир и състезание от веригата за Купа „България”. Равносметката от изминалото състезание са  многото купи и медали, като заслужена награда за децата и техните треньори.

1 (1)При най-малките състезатели, до 9 години клас Д, Давид Абрашев и Марта Долгушина отново застанаха на почетната стълбичка грабвайки бронзовите медали. Техните приятели Борис Савов и Карина Венева се класираха шести. 1 (2)

В клас 11Е, Станислав Стойчев и Елена Севастиянова бяха на крачка от победата класирайки се на второто място, а Дейвид Йовчев и Йоана Хараламбова попаднаха във финала, спечелвайки 4-то място.

При 11 годишните клас Д, Никола Илиев и Ивон Дерменджиева се окичиха с бронзовите медали.

В клас 15 Ц, Кристиан Диамандиев и Десислава Трифонова постигнаха изключителен успех, като се класираха на трето място. Децата бяха и на полуфиналите за Купа „България“.1 (3)

Добри Петров и Лора Трендафилова също достигнаха до полуфинала в клас Б при младежите, а Никола Иванов и Силвана Докторова при юношите старша възраст.

Два сребърни медала за КСТ „Поморие“ донесоха Симеон Георгиев и Мари-Никол Маркова при юношите младша възраст, което беше голямата радост на вечерта.