20.09.2017

Добрата новина: Още 4 златни медала за колекцията на КСТ „Поморие“

21751361_1675646729146814_1468382361601492591_nКлуб по спортни танци „Поморие“ се завърна триумфално от Балчик, където за първи път се състоя открит национален турнир по спортни танци.

Равносметката този път бе 4 златни медала, които двойките добавиха към колекцията от призове.

Давид Абрашев и Гергана Велкова спечелиха първо място в клас 11 D, но взеха две първи места и на латина и стандарт при деца 1+2.

Данила Жиличев и Марта Долгушинова спечелиха 4-то място на латина и станаха трети на стандарт.

Четвъртият златен медал за КСТ „Поморие“ дойде с отборното първенство, в което се бориха юноши младша и старша възраст и състезатели над 19 години.