12.06.2017

Танцьорите от КСТ „Блясък“ със златни медали от Национален турнир

19030253_1354963967918844_5703982435838553739_nНа 10 юни в Казанлък се проведе Национален открит турнир по спортни танци, в който взеха участие и две от състезателните двойки на Клуб по спортни танци „Блясък“ Поморие.

Мария Георгиева и Атанас Маринов, състезаващи се в клас 13D, отново привлякоха вниманието на съдии и публика. С изящество и перфектно  представяне на дансинга двойката безапелационно спечели златните медали в своя клас и се качи на най-високото стъпало на почетната стълбичка.

Другите състезатели на КСТ „Блясък“ Мария и Николай Димитрови също се представиха достойно, но малко не им достигна да застанат до своите съотборници. Мария и Николай се класираха на пето място, като победиха двойки от София и Нова Загора.