06.03.2017

Дербито „Лудогорец II“ – “Поморие” завърши при 0:1 за гостите от Разград

Гостите от „Лудогорец II“ Разград надделяха с 0:1 над отбора на ОФК “Поморие” днес. Въпреки че двубоят премина под диктовката на домакините, възпитаниците на Малин Орачев направиха куп пропуски, които ги лишиха от реализация на точка.P1140915 (Medium)

Иван Колев стреля от близо, но вратарят на гостите спаси, а при опит с глава Ахмедов не успя да намери очертанията на вратата. В първата част на мача тимът от Разград поведе с 1 попадение, а само 5 минути по-късно „Поморие“ имаше отлична възможност да изравни. Заради нарушение срещу Живко Хаджиев в наказателното поле, главният арбитър отсъди дузпа, ударът на Ахмед Ахмедов обаче бе отразен от вратаря.

През втората част домакините продължиха да пропускат изгодни ситуации, Иван Колев стреля над вратата от удобна позиция, а Наумов изби удара му с глава корнер. До края на мача Ахмедов и Милен Танев пропуснаха няколко добри възможности за точка.

В 20-тия кръг на първенството на Втора професионална лига отборът на ОФК “Поморие” гостува на ПФК “Локомотив” София на 11.03.2017 г. /събота/ от 15.30 часа.