12.02.2017

Футболният турнир за купата на Поморие започна

Отборите на ОФК “Несебър” и ОФК “Карнобат” завършиха при равен резултат в първия мач от турнира Pomorie cup 2017. Последният съдийски сигнал прозвуча при резултат 1:1 и двата тима си поделиха по точка.

P1140776Първото полувреме започна с две опасности пред вратата на Несебър, но вратарят успя да се справи. В самия край на полувремето Петър Колев също пропусна да даде аванс на карнобатлии. През вторите 45 минути двата отбора си размениха по едно попадение.

В първия си двубой от турнира отборът на ОФК “Поморие” загуби, възпитаниците на Малин Орачев отстъпиха с минималното 0:1 на „Созопол“.

Първото полувреме премина при равностойна игра без сериозни голови положения и пред двете врати. В 42-та минута обаче, Д. Христов пресече пас към вратаря и прехвърли Тодоров за 0:1. През втората част домакините доминираха, но така и не успяха да стигнат до изравнително попадение.