05.02.2017

ОФК „Поморие” надви „Загорец“ Нова Загора с класическото 3:0

Отборът на ОФК “Поморие” победи с 3:0 „Загорец“ Нова Загора в домакинска контролна среща, играна вчера /04.02.2017 г./. Двата тима показаха приятна и динамична игра, като резултатът беше открит в 20-та минута от Ахмедов. Домакините контролираха двубоя и създадоха няколко положения, които поради липса на концентрация не можаха да реализират. В 41-та минута Шерденов отбеляза красив удар от 30-на метра.

През втората част в двата отбора бяха направени множество смени, което повлия и върху качеството на играта. Поморийци стигнаха до класическа победа, след като в 63-та минута Лозев насочи топката към вратата на „Загорец“ и тя попадна в мрежата при рикошет  на защитник на гостите.

В следващата си контролна среща ОФК “Поморие” отново ще бъде домакин и ще играе с ОФК “Карнобат” на 08.02.2017 г. /сряда/ от 11.00 часа.