29.01.2017

Футболното дерби “Поморие” – “Несебър” завърши с равенство

Отборът на ОФК “Поморие” вчера бе домакин в контролна среща с ОФК “Несебър”. Мачът започна с едноминутно мълчание в памет на спортната легенда Иван Притъргов.

През първото полувреме домакините играха по-организирано и имаха превес, но гол не бе отбелязан и резултатът до почивката остана 0:0. Втората част на играта бе по-изравнена и двата отбора използваха всичките си здрави състезатели. Създадоха се положения и пред двете врати, като Ахмед Ахмедов откри резултата в полза на „Поморие“. Малко след това гостите от „Несебър“ изравниха при изпълнение на дузпа. До края на срещата друг гол не бе отбелязан и контролата завърши с 1:1.

Следваща контролна среща на ОФК “Поморие” е на 01.02.2017 г. /сряда/ от 14.00 часа, на стадион Поморие  срещу  отбора на ФК “Черноморец” Балчик.