24.01.2017

„Поморие“ се изправи срещу „Нефтохимик“ във втората си контролна среща

Отборът на ОФК “Поморие” изигра втора контролна среща от подготовката си за пролетния дял на първенството във Втора професионална лига. Противник беше съставът на ПФК “Нефтохимик” Бургас – участник в Първа Професионална Лига.P1140707 (Medium)

Срещата се проведе на градския стадион в Поморие, като старши треньорът на домакините Малин Орачев пусна в игра различни състави в двете полувремена. През първото полувреме срещата бе равностойна, но гол не бе отбелязан. А през втората част на мача, след колективна грешка в защитата на домакините, “Нефтохимик” успяха да направят попадение и срещата завърши с краен резултат 0:1 за гостите.

В момента отборът на ОФК „Поморие“ е на едноседмичен тренировъчен лагер. Следващата контрола ще бъде с ОФК “Несебър” на 28.01.2017 г. /събота/ от 11.30 часа, на стадион Поморие.