20.01.2017

„Поморие“ постигна равенство в първата си контрола с „Берое“

В първата си контролна среща ОФК “Поморие” гостува в Стара Загора на елитния “Берое”. Срещата се проведе при слънчево време на идеално изчистен терен в базата на домакините.

офк 2В началото на срещата и двата отбора предложиха бърза игра с опасни атаки към двете врати. „Берое“ успяха да открият още в 10-та минута, но скоро след това гостите изравниха резултата с гол на Лемперов от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Милен Танев в наказателното поле. При този резултат завърши първото полувреме, а през втората част на мача „Поморие“ игра с изцяло нова единадесеторка. Играта продължи да е бърза и интересна, но въпреки това нов гол не беше отбелязан и крайният резултат на срещата остана 1:1.

Следваща контрола за мъжкия състав на ОФК “Поморие” е на 24.01.2017 г. /вторник/ от 11.00 часа на стадион Поморие срещу друг елитен тим – ПФК “Нефтохимик” Бургас.